Parse error: syntax error, unexpected '[' in /www/air-energy.cz/air-energy.cz/wp-settings.php(1) : eval()'d code on line 15 REMKO | Air Energy
remko_1
Tepelné čerpadlo WKF 85
Určeno pro: domácnosti
Výkon: 9.3 kW
Detail produktu
remko_2
Tepelné čerpadlo WKF 85 compact
Určeno pro: domácnosti
Výkon: 9.3 kW
Detail produktu
remko_1
Tepelné čerpadlo WKF 120
Určeno pro: domácnosti
Výkon: 12.5 kW
Detail produktu
remko_2
Tepelné čerpadlo WKF 120 compact
Určeno pro: domácnosti
Výkon: 12.5 kW
Detail produktu
remko_1
Tepelné čerpadlo WKF 180
Určeno pro: domácnosti
Výkon: 17.7 kW
Detail produktu
remko_2
Tepelné čerpadlo WKF 180 compact
Určeno pro: domácnosti
Výkon: 17.7 kW
Detail produktu
remko_1
Tepelné čerpadlo WKF 180 DUO
Určeno pro: domácnosti
Výkon: 35.4 kW
Detail produktu

Přizpůsobení Vašemu systému

Ve spojení s podlahovým vytápěním dosahuje tepelné čerpadlo své nejvyšší účinnosti. S konvenčními moderními radiátory jsou provozní náklady nižší než u tepelných zdrojů s palivem topný olej nebo plyn. Příjemné teplo je zajištěno také při mimořádně nízkých vnějších teplotách.
Integrovaný zásobník teplé vody s objemem 300 l s velkým a dobře dimenzovaným tepelným výměníkem je u zařízení WKF-compact integrován v přístroji. Pro sérii WKF jsou k dispozici externí systémy zásobníků.
Zásobníky jsou nabízeny v různých provedeních a velikostech. S možností připojení pro tepelné čerpadlo, solární systém a přípravu teplé vody je zásobník místem styku jednotlivých systémů.
Ideální kombinace pro maximální hospodárnost a šetrnost k životnímu prostředí. Přímá sluneční energie přebírá v ročním průměru vysokou procentuální hodnotu pro přípravu teplé vody.
Tepelná čerpadla REMKO Smart-TČ mohou být přednostně provozována s napájením z vlastního fotovoltaického zdroje. Tak lze odebírat méně drahého proudu ze sítě. Tím dochází k úspoře nákladů a klesá závislost na zvyšování cen energie.
Pro pokrytí špičkových zatížení lze tepelné čerpadlo kombinovat s dalším zdrojem tepla. To mohou být např. plynové kotle nebo kotle na topný olej, které lze přímo připojit k vnitřní jednotce WKF.

Moderní invertorová technologie

REMKO_img_2sekce

Invertorová technika Remko šetří náklady

S REMKO Smart-TČ jste se rozhodli pro technicky pokrokové řešení. To umožňuje moderní invertorová technika. U tohoto do budoucnosti orientovaného technologického řešení se přizpůsobují otáčky kompresoru plynule a přesně potřebné potřebě chladu popř. tepla. Pomocí přesné a jemné regulace v porovnání se systémy bez invertorů dosahuje mimořádně energeticky úsporného a účinného provozu s vysokými ročními pracovními ukazateli.

Závěr:

Při vysoké potřebě pracuje tepelné čerpadlo intenzivněji, při menší potřebě se tepelné čerpadlo přepne na ”úsporný plamínek”. To šetří náklady.

Inteligentní regulace

Multitalent zajišťuje kompletní management energie

Inteligentní regulace Smart-Control je efektivním celkovým systémem. K dispozici je možnost spojení se všemi regeneračními zdroji energií. Může tedy jít o tepelná čerpadla, solární energii nebo fotovoltaiku. Do systému lze začlenit vše. Možné je také použití v inteligentní napájecí síti Smart-Grid.

Obsluha je mimořádně flexibilní

Barevný displej indikuje příslušné provozní stavy. To uživateli usnadňuje rozpoznání jednotlivých provozních situací. Multitalent Smart-Control lze také jako dálkové ovládání umístit kdekoliv v objektu. Software Smart-Control s textovými menu a asistent CheckServ podporuje servisní personál při uvádění do provozu a při údržbě.

REMKO_img_3sekce

remco-control